صفحه نخست

تماس با ما

لینک ها

 

امضای قرارداد 6.5 میلیارد دلاری ساخت پالایشگاه نفت کربلا

  ارسال شده در تاریخ: 26 جولای 2011 | ساعت 2:24 | کد خبر: 942 | بازدید: 313

وزارت نفت عراق برای ساخت یک پالایشگاه نفتی به ارزش 6 میلیارد و 500 میلیون دلار، قراردادی با شرکت پالایش نفت کربلا امضا کرد. این پروژه پس از تکمیل ظرف مدت چهار سال آینده 6 میلیارد و 500 میلیون دلار (24 میلیارد درهم عراق) ارزش خواهد داشت.

بر اساس این گزارش، ظرفیت تولید پالایشگاه کربلا روزانه 200 هزار بشکه نفت خام خواهد بود و این پالایشگاه برای پاسخگویی به نیاز بازار داخلی، بنزین و گازوییل تولید می کند. شرکت ایتالیایی سایپم روند ساخت و کنترل بخش های فنی این پروژه را زیر نظر خواهد داشت.
مایکل دین، مدیر اجرایی شرکت پالایش نفت کربلا گفت: پالایشگاه کربلا در 100 کیلومتری جنوب بغداد و در زمینی به مساحت 6 کیلومترمربع واقع شده است، این پالایشگاه با بهره وری بسیار بالا یکی از پیشرفته ترین پالایشگاه های نفت عراق خواهد بود.
پروژه ساخت پالایشگاه کربلا به عنوان بخشی از برنامه های عراق برای ساخت چهار پالایشگاه نفت جدید و افزودن روزانه 750 هزار بشکه به ظرفیت پالایش این کشور به شمار می رود و انتظار می رود حجم سرمایه گذاری ها در این بخش به 20 میلیارد دلار برسد.
برچسب: ::..


نظرات بینندگان


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/iiedagov/domains/iieda.gov.ir/public_html/wp-content/themes/iieda-4/comments.php:104 Stack trace: #0 /home/iiedagov/domains/iieda.gov.ir/public_html/wp-includes/comment-template.php(1550): require() #1 /home/iiedagov/domains/iieda.gov.ir/public_html/wp-content/themes/iieda-4/single.php(183): comments_template() #2 /home/iiedagov/domains/iieda.gov.ir/public_html/wp-includes/template-loader.php(106): include('/home/iiedagov/...') #3 /home/iiedagov/domains/iieda.gov.ir/public_html/wp-blog-header.php(19): require_once('/home/iiedagov/...') #4 /home/iiedagov/domains/iieda.gov.ir/public_html/index.php(17): require('/home/iiedagov/...') #5 {main} thrown in /home/iiedagov/domains/iieda.gov.ir/public_html/wp-content/themes/iieda-4/comments.php on line 104