صفحه نخست

تماس با ما

لینک ها

 

بازدید رئیس ستاد توسعه اقتصادی ایران و عراق از شرکت سايپا

  ارسال شده در تاریخ: 26 ژوئن 2011 | ساعت 19:49 | کد خبر: 801 | بازدید: 293

رييس ستاد توسعه اقتصادي ايران و عراق در بازديد از گروه سايپا با اشاره به حضور موثر سايپا در بازار خودروي عراق گفت: سايپا با حضور چندساله و صادرات محصولات توليدي خود به كشور عراق، بازار اين كشور را به خوبي شناخته و نگاهي راهبردي به اين حوزه دارد.

رييس ستاد توسعه اقتصادي ايران و عراق در بازديد از گروه سايپا با اشاره به حضور موثر سايپا در بازار خودروي عراق گفت: سايپا با حضور چندساله و صادرات محصولات توليدي خود به كشور عراق، بازار اين كشور را به خوبي شناخته و نگاهي راهبردي به اين حوزه دارد.
حسن کاظمی قمی افزود: به دليل پشت سرگذاشتن سال هاي طولاني اشغال و جنگ و نابودي، زيرساختهاي صنعتي و اقتصادي عراق از لحاظ در اختيار داشتن فناوريهاي نوين صنعتي دچار مشكلات فراواني است و حضور شركتهاي ايراني در اين كشور و سرمايه گذاري در حوزه هاي اقتصادي آن بسيار ضروري است.
وی تاكيد كرد: ادامه حضور سايپا در بازار عراق نيازمند داشتن نگاه رقابتي در حوزه ارتقا كيفيت محصولات توليدي، انتقال فناوري و احداث خطوط توليد در داخل كشور عراق و همچنين اهدافي فرا تجاري است.
وي با اشاره به تمايل دولت عراق براي تعامل ويژه با جمهوري اسلامي ايران و استفاده از تجربيات كشورمان در عرصه هاي سازندگي و فناوري هاي نوين صنعتي گفت:« گروه خودروسازي سايپا با ايجاد تيم هاي كارشناسي تخصصي در حوزه هاي بازاريابي و صادرات محصول به عراق، تقويت و گسترش شبكه خدمات پس از فروش، ايجاد خطوط توليد و مونتاژ و ماندگار كردن فناوري هاي نوين ساخت و ايجاد كنسرسيوم هاي خارجي توليد خودرو در اين كشور آينده درخشان تري در عرصه صادرات به عراق خواهد داشت.
حسن كاظمي قمي همچنین ايجاد موسسات مالي مشترك را براي تسهيل مبادلات پولي و مالي ميان گروه خودروسازي سايپا و بانك ها و موسسات اقتصادي عراق مفيد دانست.
مدير عامل گروه خودروسازي سايپا نیز از برنامه اين گروه براي صادرات 40 هزار دستگاه خودرو به عراق خبر داد و گفت: با حمايت هاي ستاد توسعه اقتصادي ايران و عراق اين ميزان هم به لحاظ كمي و هم كيفي افزايش خواهد يافت.
نعمت الله پوستين دوز اظهار داشت: با توجه به اينكه عراق يكي از بهترين بازارهاي ماست، بزودي با ايجاد دفاتر منطقه اي در اين كشور سهم فروش محصولات توليدي خود را در بازار افزايش خواهيم داد.
وي از آمادگي گروه خودروسازي سايپا براي مشاركت در نوسازي ناوگان تاكسيراني و حمل و نقل عمومي كشور عراق خبر داد و گفت: گروه خودروسازي سايپا آمادگي دارد تا با ارائه انواع محصولات سواري و ميني بوس، اتوبوس و ون، انواع كاميون هاي كشنده نيمه سنگين و سنگين توليد شركت زامياد در اين حوزه سرمايه گذاري كند.
برچسب: ::..


نظرات بینندگان


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/iiedagov/domains/iieda.gov.ir/public_html/wp-content/themes/iieda-4/comments.php:104 Stack trace: #0 /home/iiedagov/domains/iieda.gov.ir/public_html/wp-includes/comment-template.php(1550): require() #1 /home/iiedagov/domains/iieda.gov.ir/public_html/wp-content/themes/iieda-4/single.php(183): comments_template() #2 /home/iiedagov/domains/iieda.gov.ir/public_html/wp-includes/template-loader.php(106): include('/home/iiedagov/...') #3 /home/iiedagov/domains/iieda.gov.ir/public_html/wp-blog-header.php(19): require_once('/home/iiedagov/...') #4 /home/iiedagov/domains/iieda.gov.ir/public_html/index.php(17): require('/home/iiedagov/...') #5 {main} thrown in /home/iiedagov/domains/iieda.gov.ir/public_html/wp-content/themes/iieda-4/comments.php on line 104