صفحه نخست

تماس با ما

لینک ها

 

بهبود چشم انداز توسعه میدان های نفتی رمیله و قرنه غربی عراق

  ارسال شده در تاریخ: 9 نوامبر 2010 | ساعت 9:01 | کد خبر: 55 | بازدید: 331

رئیس شرکت ساوث اویل عراق از بهبود چشم انداز برنامه توسعه دو میدان بزرگ رمیله و قرنه غربی-1 واقع در جنوب این کشور خبر داد.

رئیس شرکت ساوث اویل عراق از بهبود چشم انداز برنامه توسعه دو میدان بزرگ رمیله و قرنه غربی-1 واقع در جنوب این کشور خبر داد.
ضیا جعفر گفت: تولید نفت میدان رمیله پس از یک دوره افت شدید هم اکنون روندی افزایشی دارد و همچنین دوره افت در میدان قرنه غربی-1 در ماه آینده میلادی و پیش از وارد شدن به مرحله افزایشی به پایان می رسد.
وی افزود: مجموع تولید روزانه نفت خام در مناطق جنوبی عراق هم اکنون یک میلیون و 680 هزار بشکه است و انتظار می رود این مقدار تا پایان امسال به یک میلیون و 820 هزار تا یک میلیون و 850 هزار بشکه در روز برسد. تولید نفت در میدان رمیله عراق در تابستان امسال روزانه با 960 هزار بشکه افت همراه بوده، اما هم اکنون به یک میلیون و 52 هزار بشکه رسیده است. انتظار می رود مقدار تولید در میدان رمیله تا نیمه یا پایان ماه نوامبر به هدف تعیین شده برای تولید اولیه یعنی یک میلیون و 65 هزار بشکه در روز برسد.
رئیس این شرکت گفت: تولید نفت در میدان قرنه غربی-1 همچنان با افت تولید روبه رو است و شرکت آمریکایی اکسون موبیل نتوانسته مانع این افت تولید شود. ما انتظار داریم تا پایان ماه نوامبر شاهد پایان افت تولید در این میدان باشیم. تاکنون تولید این میدان روزانه با 20 هزار بشکه کاهش همراه بوده است.
برچسب: ::..


نظرات بینندگان


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/iiedagov/domains/iieda.gov.ir/public_html/wp-content/themes/iieda-4/comments.php:104 Stack trace: #0 /home/iiedagov/domains/iieda.gov.ir/public_html/wp-includes/comment-template.php(1550): require() #1 /home/iiedagov/domains/iieda.gov.ir/public_html/wp-content/themes/iieda-4/single.php(183): comments_template() #2 /home/iiedagov/domains/iieda.gov.ir/public_html/wp-includes/template-loader.php(106): include('/home/iiedagov/...') #3 /home/iiedagov/domains/iieda.gov.ir/public_html/wp-blog-header.php(19): require_once('/home/iiedagov/...') #4 /home/iiedagov/domains/iieda.gov.ir/public_html/index.php(17): require('/home/iiedagov/...') #5 {main} thrown in /home/iiedagov/domains/iieda.gov.ir/public_html/wp-content/themes/iieda-4/comments.php on line 104