صفحه نخست

تماس با ما

لینک ها

 

مراکز تجاری ایران در سه شهر عراق ایجاد می‌شود

  ارسال شده در تاریخ: 1 مارس 2011 | ساعت 22:14 | کد خبر: 355 | بازدید: 536

رئیس سازمان بازرگانی استان تهران با اشاره به راه‌اندازی مرکز تجاری ایران در سلیمانیه عراق‌، از برنامه‌ریزی برای ایجاد مراکز تجاری در شهرهای بصره، بغداد و اربیل خبر داد.

رئیس سازمان بازرگانی استان تهران با اشاره به راه‌اندازی مرکز تجاری ایران در سلیمانیه عراق‌، از برنامه‌ریزی برای ایجاد مراکز تجاری در شهرهای بصره، بغداد و اربیل خبر داد.
عباس قبادی با اشاره به حضور سایر کشورها در این حوزه و سرمایه‌گذاری کلان آنها برای به دست آوردن بازار عراق، تصریح کرد: در حال حاضر صادرات ایران به عراق در حدود چهار میلیارد دلار بوده که بیشترین میزان آن از استان تهران و از محل تولیدات این استان است.
وی با تاکید بر پتانسیل صادراتی 10 میلیارد دلاری عراق، اذعان داشت: عراق کشوری نیازمند و علاقه‌مند به برقراری رابطه با ایران است و با وجود 15 مرز خروجی، ایران می‌تواند رقم صادرات خود به این کشور را افزایش دهد.
قبادی یکی از راه کارهای افزایش تجارت با این کشور را ایجاد مراکز تجارت دائمی دانسته و گفت: در سلیمانیه عراق یک مرکز تجاری برپا شده است که اتاق تعاون معاونت اجرایی آن را برعهده داشته و 35 شرکت برتر ایران نیز در این مرکز مستقر شده و به فعالیت مشغول هستند.
وی حاصل کار این 35 شرکت را ایجاد بازارهای جدید، بستن قراردادهای جدید، تعریف شبکه و توان ایرانی، گسترش بازار اعلام کرد و افزود: ظرفیت این مرکز تجاری به اندازه 100 شرکت است که با توجه به الزامات این کشورباید بهترین و توانمندترین شرکت‌های ایرانی با برنامه‌ریزی مناسب در این مرکز تجاری مستقر شوند.
برچسب: ::..


نظرات بینندگان


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/iiedagov/domains/iieda.gov.ir/public_html/wp-content/themes/iieda-4/comments.php:104 Stack trace: #0 /home/iiedagov/domains/iieda.gov.ir/public_html/wp-includes/comment-template.php(1550): require() #1 /home/iiedagov/domains/iieda.gov.ir/public_html/wp-content/themes/iieda-4/single.php(183): comments_template() #2 /home/iiedagov/domains/iieda.gov.ir/public_html/wp-includes/template-loader.php(106): include('/home/iiedagov/...') #3 /home/iiedagov/domains/iieda.gov.ir/public_html/wp-blog-header.php(19): require_once('/home/iiedagov/...') #4 /home/iiedagov/domains/iieda.gov.ir/public_html/index.php(17): require('/home/iiedagov/...') #5 {main} thrown in /home/iiedagov/domains/iieda.gov.ir/public_html/wp-content/themes/iieda-4/comments.php on line 104