صفحه نخست

تماس با ما

لینک ها

 
مدیرکل گمرک استان کرمانشاه خبر داد

رشد 89 درصدی صدور کالا از گمرک کرمانشاه در فروردین امسال

  ارسال شده در تاریخ: 20 می 2015 | ساعت 12:56 | کد خبر: 2821 | بازدید: 763

مدیرکل گمرک استان کرمانشاه از رشد 89 درصدی صادرات کالا از گمرک کرمانشاه در نخستین ماه امسال خبر داد.

رشد 89 درصدی صدور کالا از گمرک کرمانشاه در فروردین امسال

خبرگزاری ایرنا به نقل از روابط عمومی اداره کل گمرک استان کرمانشاه نوشت: محسن مصطفایی در این مورد اظهار کرد: صادرات کالا در این مدت از گمرک کرمانشاه 162 هزار و 631 تن کالا به ارزش 30 میلیون و260هزار و 997 دلار بوده است.

وی با اشاره به اینکه کالاهای صادراتی از گمرک کرمانشاه در فروردین امسال از لحاظ وزن نسبت به مدت مشابه سال گذشته 32 درصد رشد داشته افزود: این میزان کالا از حیث ارزش نیز دارای 89 درصد افزایش بوده است.

مصطفایی گفت: در این مدت نیز تشریفات صادرات از گمرک خسروی 83 هزار و802 تن کالا به ارزش پنج میلیون و 982 هزارو 802 دلار است که نسبت به مدت مشابه سال گذشته از لحاظ وزن 96 درصد و از حیث ارزش 81 درصد رشد داشته است.

مدیرکل گمرک کرمانشاه، عمده کالاهای صادراتی را محصولات نباتی، محصولات معدنی، مواد پلاستیکی و اشیاء ساخته شده از این مواد، محصولات صنایع غذایی و حیوانات زنده و محصولات حیوانی عنوان کرد.

استان کرمانشاه با داشتن مرزها و بازارچه هایی چون پرویزخان، شوشمی و خسروی حدود 50 درصد از مجموع صادرات غیرنفتی کشورمان به عراق را به خود اختصاص داده است.
برچسب: ::..


نظرات بینندگان


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/iiedagov/domains/iieda.gov.ir/public_html/wp-content/themes/iieda-4/comments.php:104 Stack trace: #0 /home/iiedagov/domains/iieda.gov.ir/public_html/wp-includes/comment-template.php(1550): require() #1 /home/iiedagov/domains/iieda.gov.ir/public_html/wp-content/themes/iieda-4/single.php(183): comments_template() #2 /home/iiedagov/domains/iieda.gov.ir/public_html/wp-includes/template-loader.php(106): include('/home/iiedagov/...') #3 /home/iiedagov/domains/iieda.gov.ir/public_html/wp-blog-header.php(19): require_once('/home/iiedagov/...') #4 /home/iiedagov/domains/iieda.gov.ir/public_html/index.php(17): require('/home/iiedagov/...') #5 {main} thrown in /home/iiedagov/domains/iieda.gov.ir/public_html/wp-content/themes/iieda-4/comments.php on line 104