صفحه نخست

تماس با ما

لینک ها

 
استاندار سلیمانیه خواستار ایجاد مرکز فنی وحرفه ای مشترک کردستان و سلیمانیه عراق شد.

ایجاد مرکز فنی و حرفه ای مشترک کردستان و سلیمانیه

  ارسال شده در تاریخ: 9 مارس 2015 | ساعت 18:59 | کد خبر: 2810 | بازدید: 902

به گزارش روابط عمومی اتاق مشترک بازرگانی ایران و عراق به نقل از مهر، استاندار کردستان به همراه استاندار سلیمانیه و جمعی از مدیران دو استان امروز پنج شنبه از مرکز فنی و حرفه ای ورمقانی سنندج بازدید کردند.

از کارگاه های تراشکاری، جوشکاری،صنایع چوب،الکترونیک وساخت درب و پنجره بازدید و از نزدیک با نحوه آموزش در این مرکز آشنا شدند.

IMG15585473

استاندار سلیمانیه خواستار ایجاد مرکز فنی وحرفه ای مشترک کردستان و سلیمانیه عراق شد.

به گزارش روابط عمومی اتاق مشترک بازرگانی ایران و عراق به نقل از مهر، استاندار کردستان به همراه استاندار سلیمانیه و جمعی از مدیران دو استان  از مرکز فنی و حرفه ای ورمقانی سنندج بازدید کردند.

از کارگاه های تراشکاری، جوشکاری،صنایع چوب،الکترونیک وساخت درب و پنجره بازدید و از نزدیک با نحوه آموزش در این مرکز آشنا شدند.

مدیرکل فنی و حرفه ای استان کردستان در این بازدید عنوان کرد: جمهوری اسلامی ایران در بین ۶۲ کشور دنیا در بخش فنی و مهارتی فنی و حرفه ای رتبه چهارم را داراست.

جمیل احمدی اظهارداشت: کردستان از نظر نیروی انسانی توانمند و متخصص ظرفیت بسیار بالایی دارد و در مسابقات مختلف بین المللی و ملی تاکنون توانسته اند توانایی های خود را به خوبی نشان داده و رتبه های ارزشمندی را کسب کنند.

وی بیان کرد: ما آمادگی ارائه آموزش های مختلف به متقاضیان و علاقمندان در استان سلیمانیه را داریم

استاندار سلیمانیه عراق هم در این بازدید خواستار ایجاد دفتر مرکز فنی و حرفه ای مشترک کردستان و سلیمانیه عراق شد و گفت: در صورت ایجاد این دفتر می توان با همکاری طرفین آموزش های لازم میان طرفین  منتقل شود و بدین وسیله از تجربیات یکدیگر بهره مند شوند.

آسو فریدون با بیان اینکه سلیمانیه از لحاظ صنعت ضعیف است، عنوان کرد: برای تقویت صنعت در این استان نیاز به آموزش های مختلفی در این حوزه وجود دارد.

بعد از بازدید از کارگاه ها و واحدهای مختلف مرکز فنی و حرفه ای از واحد صنعتی طب گستر فارابی واقع در شهرک صنعتی شماره سه سنندج هم بازدید کردند.
برچسب:
::..


نظرات بینندگان


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/iiedagov/domains/iieda.gov.ir/public_html/wp-content/themes/iieda-4/comments.php:104 Stack trace: #0 /home/iiedagov/domains/iieda.gov.ir/public_html/wp-includes/comment-template.php(1550): require() #1 /home/iiedagov/domains/iieda.gov.ir/public_html/wp-content/themes/iieda-4/single.php(183): comments_template() #2 /home/iiedagov/domains/iieda.gov.ir/public_html/wp-includes/template-loader.php(106): include('/home/iiedagov/...') #3 /home/iiedagov/domains/iieda.gov.ir/public_html/wp-blog-header.php(19): require_once('/home/iiedagov/...') #4 /home/iiedagov/domains/iieda.gov.ir/public_html/index.php(17): require('/home/iiedagov/...') #5 {main} thrown in /home/iiedagov/domains/iieda.gov.ir/public_html/wp-content/themes/iieda-4/comments.php on line 104