صفحه نخست

تماس با ما

لینک ها

 
رییس سازمان توسعه تجارت ایران

نمایشگاه بغداد، فرصت طلایی برای تجار ایرانی در عراق محسوب می شود

  ارسال شده در تاریخ: 2 فوریه 2015 | ساعت 20:47 | کد خبر: 2764 | بازدید: 1,067

رییس سازمان توسعه تجارت ایران از صنعتگران و بازرگانان ایرانی دعوت کرد تا در نمایشگاه اختصاصی جمهوری اسلامی ایران که قرار است اواخر بهمن ماه در بغداد برپا شود ،حضور موثر و پررنگی داشته باشند.

نمایشگاه بغداد، فرصت طلایی برای تجار ایرانی در عراق محسوب می شود

رییس سازمان توسعه تجارت ایران از صنعتگران و بازرگانان ایرانی دعوت کرد تا در نمایشگاه اختصاصی جمهوری اسلامی ایران که قرار است اواخر بهمن ماه در بغداد برپا شود ،حضور موثر و پررنگی داشته باشند.

به گزارش روابط عمومی اتاق مشترک بازرگانی ایران و  عراق  به  نقل از ایرنا، ولی الله افخمی راد در سفر به عراق ضمن بازدید از پروژه های پیمانکاران ایرانی در این کشور، بر حضور صنعتگران کشورمان در نمایشگاه اختصاصی ایران در بغداد تاکید کرد و گفت: این نمایشگاه اواخر بهمن برپا می شود و بهترین فرصت برای توسعه مناسبات قتصادی وکشور است.

یادآوری می شود، این نمایشگاه در گروه های کالایی آب و برق، نفت و گاز، پتروشیمی و خودرو، مصالح ساختمانی، صنایع غذایی، دارو و تجهیزات پزشکی، شرکت های خدمات فنی ـ مهندسی، لوازم خانگی، مواد شوینده و بهداشتی برگزار خواهد شد.

علاقه مندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه شرکت در این نمایشگاه به دفتر امور ترویج تجارت سازمان توسعه تجارت مراجعه کنند.

** دیدار افخمی راد با وزیر بازرگانی عراق

همچنین رییس سازمان توسعه تجارت که به منظور گسترش زمینه های همکاری تجاری ایران و عراق به این کشور سفر کرده است با وزیر بازرگانی جمهوری عراق دیدار و گفت وگو کرد.

در دیدار ولی الله افخمی راد با ملاس محمد عبدالکریم الکسنزانی الحسینی، بر تمایل و اراده دو طرف به تقویت پیوندهای برادرانه و توسعه همکاری های بازرگانی بین دو کشور تاکید شد.

همچنین زمینه های همکاری دو کشور در این مذاکرات مورد بررسی قرار گرفت و هر دو طرف بر افزایش تعامل و همکاری برای برپایی هرچه بهتر نمایشگاه اختصاصی ایران در عراق تأکید کردند.

در دیدار رییس سازمان توسعه تجارت با وزیر بازرگانی عراق، رستم قاسمی دبیر ستاد توسعه اقتصادی ایران و عراق و حسن دانایی فر سفیر ایران در عراق نیز حضور داشتند.

افخمی راد روز گذشته از پروژه ورزشگاه در منطقه التاجی بغداد که توسط یک شرکت ایرانی ساخته می شود بازدید کرد و با ابعاد مختلف این پروژه و مسائل و مشکلات آن از نزدیک آشنا شد.

بازدید از واحدهای مسکونی الاخوة السکنی در منطقه عامریه بغداد و بحث و تبادل نظر با پیمانکار ایرانی این پروژه از دیگر برنامه های رییس سازمان توسعه تجارت در عراق بود.
برچسب:
::..


نظرات بینندگان


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/iiedagov/domains/iieda.gov.ir/public_html/wp-content/themes/iieda-4/comments.php:104 Stack trace: #0 /home/iiedagov/domains/iieda.gov.ir/public_html/wp-includes/comment-template.php(1550): require() #1 /home/iiedagov/domains/iieda.gov.ir/public_html/wp-content/themes/iieda-4/single.php(183): comments_template() #2 /home/iiedagov/domains/iieda.gov.ir/public_html/wp-includes/template-loader.php(106): include('/home/iiedagov/...') #3 /home/iiedagov/domains/iieda.gov.ir/public_html/wp-blog-header.php(19): require_once('/home/iiedagov/...') #4 /home/iiedagov/domains/iieda.gov.ir/public_html/index.php(17): require('/home/iiedagov/...') #5 {main} thrown in /home/iiedagov/domains/iieda.gov.ir/public_html/wp-content/themes/iieda-4/comments.php on line 104