صفحه نخست

تماس با ما

لینک ها

 
رئیس پایانه‌های مرزی عراق گفت:

تبادلات کالا بین ایران و عراق توسعه می‌یابد

  ارسال شده در تاریخ: 2 فوریه 2015 | ساعت 20:41 | کد خبر: 2755 | بازدید: 790

با توجه به موقعیت استراتژیک ایران در منطقه در خصوص تجارت، تبادلات کالا بین ایران و عراق توسعه می‌یابد.

تبادلات کالا بین ایران و عراق توسعه می‌یابد

 

رئیس پایانه‌های مرزی عراق گفت: با توجه به موقعیت استراتژیک ایران در منطقه در خصوص تجارت، تبادلات کالا بین ایران و عراق توسعه می‌یابد.

به گزارش روابط عمومی اتاق مشترک بازرگانی ایران و عراق به نقل از ایسنا، سردار حصام در جمع اصحاب رسانه در زاهدان افزود: با توجه به ناامن بودن مرزهای غربی کشور عراق، تجار این کشور مرزهای شرقی عراق را درخصوص تجارت و دسترسی به آبهای آزاد مناسب دیده‌اند و اشتیاق زیادی در خصوص تجارت با کشور دوست و همسایه ایران دارند.

رئیس پایانه‌های مرزی عراق در ادامه گفت: در حال حاضر حدود 350 کامیون از مرز عراق به کشور ایران ورود پیدا می‌کنند و کار جابه جایی کالا را بر عهده دارند.

وی تصریح کرد: کشور عراق تسهیلات زیادی را برای تجار ایرانی در نظر خواهد گرفت.

رئیس پایانه‌های مرزی عراق گفت: جمهوری اسلامی ایران یکی از کشورهای هدف ما در خصوص مبادلات تجاری و جابه جایی مسافر است.

وی خاطرنشان کرد: در سفر امروز به استان سیستان و بلوچستان و بازدید از پایانه مرزی میلک از تجربیات ایران در زمینه‌های گمرکی و صادرات کالا استفاده خواهیم کرد.

سردار قاسم رضایی، فرمانده مرزبانی جمهوری اسلامی ایران، به همراه سرلشکر عبدالکریم العامری و همچنین سرلشکر حصام رئیس پایانه‌های مرزی عراق جهت بازدید از مرزهای شرقی و پایانه مرزی میلک امروز به سیستان و بلوچستان سفر کرده‌اند.
برچسب: ::..


نظرات بینندگان


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/iiedagov/domains/iieda.gov.ir/public_html/wp-content/themes/iieda-4/comments.php:104 Stack trace: #0 /home/iiedagov/domains/iieda.gov.ir/public_html/wp-includes/comment-template.php(1550): require() #1 /home/iiedagov/domains/iieda.gov.ir/public_html/wp-content/themes/iieda-4/single.php(183): comments_template() #2 /home/iiedagov/domains/iieda.gov.ir/public_html/wp-includes/template-loader.php(106): include('/home/iiedagov/...') #3 /home/iiedagov/domains/iieda.gov.ir/public_html/wp-blog-header.php(19): require_once('/home/iiedagov/...') #4 /home/iiedagov/domains/iieda.gov.ir/public_html/index.php(17): require('/home/iiedagov/...') #5 {main} thrown in /home/iiedagov/domains/iieda.gov.ir/public_html/wp-content/themes/iieda-4/comments.php on line 104