صفحه نخست

تماس با ما

لینک ها

 
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان ایلام

فرایند صادرات کالا از مرز مهران به عراق باید تسریع شود

  ارسال شده در تاریخ: 2 فوریه 2015 | ساعت 20:11 | کد خبر: 2732 | بازدید: 670

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان ایلام گفت: فرایند صادرات کالا از مرز مهران به عراق باید تسریع شود.

فرایند صادرات کالا از مرز مهران به عراق باید تسریع شود

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان ایلام گفت: فرایند صادرات کالا از مرز مهران به عراق باید تسریع شود.

به گزارش روابط عمومی اتاق مشترک بازرگانی ایران و عراق به نقل از مهر، یارالله نصیری اظهار داشت: مرز مهران یکی از مهمترین مرزهای زمینی کشور برای صادرات کالا به کشور عراق به شمار می رود که باید مشکلات این پایانه مرزی برای صادرات حل شود.

وی بیان داشت: یکی از مهمترین مشکلات مرز مهران فرایند صادرات است که این مهم باید در مرز تسریع شود و در حداقل زمان ممکن کالاهای موجود در پایانه به خصوص کالاهای فاسدشدنی صادر شوند.

این مسئول عنوان کرد: مرز مهران یک فرصت و ظرفیت اقتصادی بسیار مهم برای توسعه ایلام است و توجه بیشتر برای ایجاد زیرساخت های مبادلات تجاری در این خروجی بین المللی ضروری است.

وی افزود: هم اکنون روزانه یک هزار کامیون کالا از مرز مهران به عراق صادر می شود که تسریع در روند صادرات امری ضروری است.

وی امنیت پایدار، موقعیت راهبردی، وقایع و تحولات اساسی رخ داده در شمال و غرب کشور عراق را از جمله عوامل اساسی و تأثیر گذار تبدیل مرز مهران به نقطه اصلی تجارت خارجی با کشور عراق عنوان کرد.

وی افزود: برنامه های دیگری در راستای تقویت زیرساخت های صادراتی ایلام از جمله راه اندازی سایت دائمی نمایشگاه های بین المللی نیز در دست اقدام است که بهره برداری از این طرح به رونق صادرات استان کمک شایانی خواهد کرد.
برچسب: ::..


نظرات بینندگان


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/iiedagov/domains/iieda.gov.ir/public_html/wp-content/themes/iieda-4/comments.php:104 Stack trace: #0 /home/iiedagov/domains/iieda.gov.ir/public_html/wp-includes/comment-template.php(1556): require() #1 /home/iiedagov/domains/iieda.gov.ir/public_html/wp-content/themes/iieda-4/single.php(183): comments_template() #2 /home/iiedagov/domains/iieda.gov.ir/public_html/wp-includes/template-loader.php(106): include('/home/iiedagov/...') #3 /home/iiedagov/domains/iieda.gov.ir/public_html/wp-blog-header.php(19): require_once('/home/iiedagov/...') #4 /home/iiedagov/domains/iieda.gov.ir/public_html/index.php(17): require('/home/iiedagov/...') #5 {main} thrown in /home/iiedagov/domains/iieda.gov.ir/public_html/wp-content/themes/iieda-4/comments.php on line 104