صفحه نخست

تماس با ما

لینک ها

 

افزایش صادرات در مرز مهران به عراق/ سیمان بیشترین میزان صادرات

  ارسال شده در تاریخ: 7 دسامبر 2012 | ساعت 9:20 | کد خبر: 2290 | بازدید: 555

رئیس سازمان صنعت و تجارت استان ایلام با اشاره به افزایش صادرات از مرز مهران طی سال جاری به کشور عراق گفت: سیمان بیشترین میزان صادرات را به خود اختصاص داده است.

افزایش صادرات در مرز مهران به عراق/ سیمان بیشترین میزان صادرات

به گزارش ستاد توسعه اقتصادی ایران و عراق به نقل از مهر، علی مهدوی اظهار داشت: صدور کلیه کالاها و خدمات در مرز بین المللی مهران با توجه به ویژگی ها و مزیت های نسبی در مقایسه با سایر مرزهای رسمی کشور از اهمیت بالایی برخوردار است.

وی بیان داشت: سه میلیارد و 500 میلیون دلار انواع کالا در هفت ماه ابتدایی امسال از طریق مرزهای رسمی کشور به عراق صادر شده است.

این مسئول عنوان کرد: از این میزان 520 میلیون دلار انواع کالا از طریق مرز بین المللی مهران به کشور عراق صادر شده است.

وی افزود: صدور انواع کالا از مرز بین المللی مهران به کشور عراق در هفت ماه ابتدایی امسال173 درصد افزایش یافته است.

وی افزود: 48 درصد از کالاهای صادر شده در این مدت مربوط به تجار و بازرگانان استان ایلام بوده است.

مهدوی افزود: محصولات کشاورزی، محصولات ایران خودرو و سایپا، انواع مصالح ساختمانی از جمله سیمان به کشور از طریق مرز مهران صادر شده است.

وی ادامه داد: سیمان بیشترین میزان صادرات مرز مهران به کشور را عراق را داراست.

این مسئول تصریح کرد: تاسیس کنسولگری عراق در ایلام و ایجاد نمایندگی وزارت خارجه در این مرز نیز در توسعه فعالیت های تجاری و مرزی حائز اهمیت است.
برچسب: ::..


نظرات بینندگان


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/iiedagov/domains/iieda.gov.ir/public_html/wp-content/themes/iieda-4/comments.php:104 Stack trace: #0 /home/iiedagov/domains/iieda.gov.ir/public_html/wp-includes/comment-template.php(1556): require() #1 /home/iiedagov/domains/iieda.gov.ir/public_html/wp-content/themes/iieda-4/single.php(183): comments_template() #2 /home/iiedagov/domains/iieda.gov.ir/public_html/wp-includes/template-loader.php(106): include('/home/iiedagov/...') #3 /home/iiedagov/domains/iieda.gov.ir/public_html/wp-blog-header.php(19): require_once('/home/iiedagov/...') #4 /home/iiedagov/domains/iieda.gov.ir/public_html/index.php(17): require('/home/iiedagov/...') #5 {main} thrown in /home/iiedagov/domains/iieda.gov.ir/public_html/wp-content/themes/iieda-4/comments.php on line 104