صفحه نخست

تماس با ما

لینک ها

 

دفاتر نمایندگی در شهرهای زیارتی ایران و عراق راه‌اندازی می شود

  ارسال شده در تاریخ: 7 آگوست 2012 | ساعت 11:26 | کد خبر: 2200 | بازدید: 453

رئیس سازمان حج و زیارت جمهوری اسلامی ایران از راه‌اندازی دفاتر نمایندگی این سازمان در شهرهای زیارتی دو كشور ایران و عراق خبر داد و افزود: این دفاتر برای رسیدگی به مشكلات احتمالی زائران راه‌اندازی می‌شود.

دفاتر نمایندگی در شهرهای زیارتی ایران و عراق راه‌اندازی می شود

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حج، حجت الاسلام سید ‘احمد موسوی’ افزود: البته برای راه‌اندازی دفاتر عراق در ایران لازم است با سازمان میراث فرهنگی و گردشگری هماهنگی‌هایی شود كه من حتما موضوع را با آنها مطرح می‌كنم.

وی همچنین اظهار كرد: عراق تمایل دارد دفاتر نمایندگی خود را در شهرهای زیارتی قم و مشهد راه‌اندازی كند و تمایل ما برای ایجاد این دفاتر در شهرهای نجف‌، كاظمین و كربلا است.

رییس سازمان حج و زیارت ادامه داد: تاكید ما در این تفاهم‌نامه خدمات‌رسانی بیشتر به زوار است. خوشبختانه همین احساس را در طرف عراقی دیده‌ام.

وی درباره افزایش اعزام زایران به عتبات نیز گفت: ما خواهان افزایش تعداد زائران اعزامی به عراق هستیم؛ ولی دو شرط اساسی ما، افزایش سطح خدمات و تامین بیشتر امنیت است.
برچسب: ::..


نظرات بینندگان


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/iiedagov/domains/iieda.gov.ir/public_html/wp-content/themes/iieda-4/comments.php:104 Stack trace: #0 /home/iiedagov/domains/iieda.gov.ir/public_html/wp-includes/comment-template.php(1556): require() #1 /home/iiedagov/domains/iieda.gov.ir/public_html/wp-content/themes/iieda-4/single.php(183): comments_template() #2 /home/iiedagov/domains/iieda.gov.ir/public_html/wp-includes/template-loader.php(106): include('/home/iiedagov/...') #3 /home/iiedagov/domains/iieda.gov.ir/public_html/wp-blog-header.php(19): require_once('/home/iiedagov/...') #4 /home/iiedagov/domains/iieda.gov.ir/public_html/index.php(17): require('/home/iiedagov/...') #5 {main} thrown in /home/iiedagov/domains/iieda.gov.ir/public_html/wp-content/themes/iieda-4/comments.php on line 104