صفحه نخست

تماس با ما

لینک ها

 

نشست مشترك مدیران شركت ها ایرانی با هیات استانداری بصره

  ارسال شده در تاریخ: 22 جولای 2012 | ساعت 9:49 | کد خبر: 2192 | بازدید: 484

نشست مشترك مدیران شركت های سرمایه گذاری استان خوزستان و نمایندگانی از استانداری بصره عراق به منظور بررسی زمینه های مشاركت سرمایه گذاران ایرانی در بازسازی شهرهای جنوبی عراق و برطرف نمودن موانع صادرات خدمات فنی مهندسی روز جمعه در آبادان برگزار شد.

نشست مشترك مدیران شركت های سرمایه گذاری استان خوزستان و نمایندگانی از استانداری بصره عراق به منظور بررسی زمینه های مشاركت سرمایه گذاران ایرانی در بازسازی شهرهای جنوبی عراق و برطرف نمودن موانع صادرات خدمات فنی مهندسی روز جمعه در آبادان برگزار شد.
در این نشست، مشاور استاندار بصره و هیات همراه و مدیر كل هماهنگی امور اقتصادی استانداری خوزستان، روسای اتاق تعاون و اتاق بازرگانی، صنعت معدن و كشاورزی استان خوزستان . همچنین جمعی از مدیران شركت ها و پیمانكاران ایرانی حضور داشتند.
مدیركل هماهنگی امور اقتصادی استانداری خوزستان در این جلسه با اشاره به توانمندی شركت های خوزستانی در اجرای طرح های بزرگ عمرانی گفت: هشت شركت تخصصی در زمینه ساختمان، شش شركت تخصصی در زمینه ساخت پل و راه ، پنج شركت تخصصی در زمینه ساخت ورزشگاه، تفرجگاه ها و هتل، یك شركت تخصصی در زمینه ساخت انواع شناورهای فلزی به طرف عراقی معرفی شده است.
مشاور استاندار بصره نیز در این نشست با اشاره به تعریف بیش از 850 پروژه و طرح عمرانی در سالجاری در استان بصره، خواستار مشاركت شركت های ایرانی در بازسازی عراق شد.
محسن عبدالحی دشی المیاحی افزود:استانداری بصره به صورت هفتگی پروژه ها و طرح های این استان را به صورت لوح فشرده در اختیار رایزن اقتصادی كنسولگری جمهوری اسلامی ایران در بصره به منظور معرفی به شركت ایرانی قرار می دهد.
وی خواستار مشاركت شركت های ایرانی در ساخت 10 هزار مسكن در استان بصره شد و اظهار داشت: تاكنون فقط یك شركت ایرانی در این زمینه اعلام آمادگی كرده است و این شركت نیز با گذشت سه ماه هنوز در این مورد اقدامی انجام نداده است.
برچسب: ::..


نظرات بینندگان


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/iiedagov/domains/iieda.gov.ir/public_html/wp-content/themes/iieda-4/comments.php:104 Stack trace: #0 /home/iiedagov/domains/iieda.gov.ir/public_html/wp-includes/comment-template.php(1556): require() #1 /home/iiedagov/domains/iieda.gov.ir/public_html/wp-content/themes/iieda-4/single.php(183): comments_template() #2 /home/iiedagov/domains/iieda.gov.ir/public_html/wp-includes/template-loader.php(106): include('/home/iiedagov/...') #3 /home/iiedagov/domains/iieda.gov.ir/public_html/wp-blog-header.php(19): require_once('/home/iiedagov/...') #4 /home/iiedagov/domains/iieda.gov.ir/public_html/index.php(17): require('/home/iiedagov/...') #5 {main} thrown in /home/iiedagov/domains/iieda.gov.ir/public_html/wp-content/themes/iieda-4/comments.php on line 104