صفحه نخست

تماس با ما

لینک ها

 

هفتمين نمايشگاه اختصاصي جمهوري اسلامي ايران در اربيل عراق

  ارسال شده در تاریخ: 16 ژوئن 2012 | ساعت 22:09 | کد خبر: 2109 | بازدید: 383

استاندار آذربايجان غربي که در راس هياتي به اقليم کردستان عراق سفر کرده است، با حضور در هفتمين نمايشگاه اختصاصي جمهوري اسلامي ايران در استان اربيل، از بخش هاي مختلف آن بازديد کرد.

هفتمين نمايشگاه اختصاصي جمهوري اسلامي ايران در اربيل عراق

استاندار آذربايجان غربي که در راس هياتي به اقليم کردستان عراق سفر کرده است، با حضور در هفتمين نمايشگاه اختصاصي جمهوري اسلامي ايران در استان اربيل، از بخش هاي مختلف آن بازديد کرد.
جلال زاده در اين بازديد سه ساعته همچنين با تجار و بازرگانان کشورمان به صورت چهره به چهره گفتگو و مسايل و مشکلات آنها را بررسي کرد.
در اين نمايشگاه 165 شركت در 10 گروه كالايي از جمله گروه هاي توليدي، بازرگاني،خدماتي و فني مهندسي 19 استان از جمهوري اسلامي ايران حضور دارند. اين نمايشگاه با همكاري سازمان توسعه تجارت و با نظارت آذربايجان غربي در اربيل عراق برگزار مي شود كه شركت كنندگان در هفت هزارمتر مربع فضاي سرپوشيده و يك هزار متر مربع فضاي رو باز در چهار روز توانمندي ها و كالاهاي توليدي خود را به نمايش مي گذارند.
همچنین قائم مقام سازمان توسعه تجارت ايران در آيين گشايش هفتمين نمايشگاه اختصاصي جمهوري اسلامي ايران در اربيل عراق، نمايشگاه اختصاصي جمهوري اسلامي ايران در اقليم كردستان را يكي از نمايشگاه هاي ارائه كننده توانمندي هاي اقتصادي و صنعتي كشور عنوان كرد و گفت: نظير اين نمايشگاه، سه نمايشگاه ديگر نيز امسال در اقليم كردستان عراق برگزار مي شود.
سركنسول جمهوري اسلامي ايران در اربيل عراق نيز با اشاره به توانمندي هاي جمهوري اسلامي ايران در بخش خدمات فني و مهندسي گفت: در سال گذشته به ارزش 2/4 ميليارد دلار، مهندسان ايراني در خارج از كشور به ويژه در كشور عراق پروژه هاي مختلف عمراني و مهندسي اجرا كرده اند.
حسيني افزود: با توجه به روابط ميان اقليم كردستان عراق و جمهوري اسلامي ايران، در سال گذشته 200 هزار نفر از مردم اقليم كردستان به ايران سفر كرده اند.
برچسب:
::..


نظرات بینندگان


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/iiedagov/domains/iieda.gov.ir/public_html/wp-content/themes/iieda-4/comments.php:104 Stack trace: #0 /home/iiedagov/domains/iieda.gov.ir/public_html/wp-includes/comment-template.php(1556): require() #1 /home/iiedagov/domains/iieda.gov.ir/public_html/wp-content/themes/iieda-4/single.php(183): comments_template() #2 /home/iiedagov/domains/iieda.gov.ir/public_html/wp-includes/template-loader.php(106): include('/home/iiedagov/...') #3 /home/iiedagov/domains/iieda.gov.ir/public_html/wp-blog-header.php(19): require_once('/home/iiedagov/...') #4 /home/iiedagov/domains/iieda.gov.ir/public_html/index.php(17): require('/home/iiedagov/...') #5 {main} thrown in /home/iiedagov/domains/iieda.gov.ir/public_html/wp-content/themes/iieda-4/comments.php on line 104