صفحه نخست

تماس با ما

لینک ها

 

کمک ایران به توسعه صنعت پالایش عراق

  ارسال شده در تاریخ: 7 ژوئن 2012 | ساعت 10:50 | کد خبر: 2086 | بازدید: 273

مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران از توسعه همکاری های نفتی با عراق در بخش های بالادستی، میان دستی و پایین دستی صنعت نفت خبر داد.

مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران از توسعه همکاری های نفتی با عراق در بخش های بالادستی، میان دستی و پایین دستی صنعت نفت خبر داد.
علیرضا ضیغمی گفت : طبق توافق مسئولان ایرانی و عراقی، قرار شد سالانه فرآورده های نفتی و ال پی جی در مجموع به ارزش حدود یک میلیارد و 700 میلیون تا یک میلیارد و 800 میلیون دلار به عراق صادر شود.
وی افزود: یکی از موضوعات مهمی که در سفر وزیر نفت ایران به عراق مورد تأکید قرار گرفت، توافق هایی بود که پیش از این در زمینه توسعه همکاری های پالایشی در سفر وزیر نفت عراق به تهران به دست آمده بود. طبق توافق های یاد شده، صنعت پالایش ایران در زمینه های فنی، پیشتیبانی و آموزشی، به ویژه در مسائل ایمنی، با پالایشگاه های عراق همکاری می کند.
برچسب: ::..


نظرات بینندگان


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/iiedagov/domains/iieda.gov.ir/public_html/wp-content/themes/iieda-4/comments.php:104 Stack trace: #0 /home/iiedagov/domains/iieda.gov.ir/public_html/wp-includes/comment-template.php(1556): require() #1 /home/iiedagov/domains/iieda.gov.ir/public_html/wp-content/themes/iieda-4/single.php(183): comments_template() #2 /home/iiedagov/domains/iieda.gov.ir/public_html/wp-includes/template-loader.php(106): include('/home/iiedagov/...') #3 /home/iiedagov/domains/iieda.gov.ir/public_html/wp-blog-header.php(19): require_once('/home/iiedagov/...') #4 /home/iiedagov/domains/iieda.gov.ir/public_html/index.php(17): require('/home/iiedagov/...') #5 {main} thrown in /home/iiedagov/domains/iieda.gov.ir/public_html/wp-content/themes/iieda-4/comments.php on line 104