صفحه نخست

تماس با ما

لینک ها

 

انتقاد صادرکنندگان درباره ورودي و خروجي بازارچه زرباطیه در مرز عراق

  ارسال شده در تاریخ: 27 می 2012 | ساعت 19:54 | کد خبر: 2028 | بازدید: 246

تعدادی از صادرکنندگان و فعالان تجاری در مرز مهران از این‌که مسير خروجی و ورودی کامیون‌ها در بازارچه زرباطیه در طرف عراق یکی است، ابراز ناخرسندی کردند.

تعدادی از صادرکنندگان و فعالان تجاری در مرز مهران از این‌که مسير خروجی و ورودی کامیون‌ها در بازارچه زرباطیه در طرف عراق یکی است، ابراز ناخرسندی کردند.
یک فعال تجاری گفت: متاسفانه مسير ورودی و خروجی در بازارچه مرزی زرباطیه در طرف عراق، یکی است و همین امر باعث شده تا روند صادرات کالا گاهي با زمان طولانی‌تری انجام شود.
وی افزود: در مواردی مشاهده شده است که به علت محدودیت مساحت در مسیر خروجی و ورودی منتهی به بازارچه زرباطیه، ترافیک سنگینی از کامیون‌ها و تریلرهای حامل بار بوجود آید که همین روند بارگیری مجدد کالاهای صادراتی را با سختي‌هايي مواجه كرده است.
طالب جاسمی، مدیر بازارچه مرزی مهران با تایید این مشکل، گفت: برای برطرف کردن این مشکل، مکاتباتی با گمرک عراق در زرباطیه انجام داده‌ايم، اما با این حال تا این لحظه اقدامی در راستای رفع این مشكل انجام نداده‌اند.
برچسب: ::..


نظرات بینندگان


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/iiedagov/domains/iieda.gov.ir/public_html/wp-content/themes/iieda-4/comments.php:104 Stack trace: #0 /home/iiedagov/domains/iieda.gov.ir/public_html/wp-includes/comment-template.php(1556): require() #1 /home/iiedagov/domains/iieda.gov.ir/public_html/wp-content/themes/iieda-4/single.php(183): comments_template() #2 /home/iiedagov/domains/iieda.gov.ir/public_html/wp-includes/template-loader.php(106): include('/home/iiedagov/...') #3 /home/iiedagov/domains/iieda.gov.ir/public_html/wp-blog-header.php(19): require_once('/home/iiedagov/...') #4 /home/iiedagov/domains/iieda.gov.ir/public_html/index.php(17): require('/home/iiedagov/...') #5 {main} thrown in /home/iiedagov/domains/iieda.gov.ir/public_html/wp-content/themes/iieda-4/comments.php on line 104