صفحه نخست

تماس با ما

لینک ها

 

واردات گاز از کردستان عراق تاثیری بر خرید گاز از ایران نخواهد داشت

  ارسال شده در تاریخ: 24 می 2012 | ساعت 7:47 | کد خبر: 2014 | بازدید: 337

وزیر انرژی ترکیه اعلام کرد که توافق گازی این کشور با اقلیم کردستان عراق تاثیری در همکاری‌های آنکارا- تهران در حوزه واردات گاز نخواهد داشت.

وزیر انرژی ترکیه اعلام کرد که توافق گازی این کشور با اقلیم کردستان عراق تاثیری در همکاری‌های آنکارا- تهران در حوزه واردات گاز نخواهد داشت.

به گزارش پرس تی وی، تانر ییلدیز پس از بازگشت از کنفرانس بین المللی انرژی اربیل، گفت: واردات گاز از عراق به هیچ وجه تاثیری در ادامه واردات گاز از ایران نخواهد گذاشت.

وی گفت: از سرگیری واردات گاز از عراق پس از توقف آن در سال 2007 صورت می گیرد و ترکیه قرار است سالانه بین 48 تا 50 میلیارد متر مکعب گاز طبیعی از شمال عراق وارد کند.
برچسب: ::..


نظرات بینندگان


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/iiedagov/domains/iieda.gov.ir/public_html/wp-content/themes/iieda-4/comments.php:104 Stack trace: #0 /home/iiedagov/domains/iieda.gov.ir/public_html/wp-includes/comment-template.php(1550): require() #1 /home/iiedagov/domains/iieda.gov.ir/public_html/wp-content/themes/iieda-4/single.php(183): comments_template() #2 /home/iiedagov/domains/iieda.gov.ir/public_html/wp-includes/template-loader.php(106): include('/home/iiedagov/...') #3 /home/iiedagov/domains/iieda.gov.ir/public_html/wp-blog-header.php(19): require_once('/home/iiedagov/...') #4 /home/iiedagov/domains/iieda.gov.ir/public_html/index.php(17): require('/home/iiedagov/...') #5 {main} thrown in /home/iiedagov/domains/iieda.gov.ir/public_html/wp-content/themes/iieda-4/comments.php on line 104