صفحه نخست

تماس با ما

لینک ها

 

تفاهمنامه افزایش صادرات همدان به عراق

  ارسال شده در تاریخ: 24 می 2012 | ساعت 7:43 | کد خبر: 2012 | بازدید: 335

دبیر اتاق تعاون همدان با اشاره به حضور یک هیئت تجاری عراقی در همدان گفت: به منظور رونق صادرات، تفاهمنامه‌ای با اتحادیه صادرکنندگان و واردکنندگان کردستان عراق منعقد می شود.

دبیر اتاق تعاون همدان با اشاره به حضور یک هیئت تجاری عراقی در همدان گفت: به منظور رونق صادرات، تفاهمنامه‌ای با اتحادیه صادرکنندگان و واردکنندگان کردستان عراق منعقد می شود.
رحمان نادی گفت: آبان ماه سال گذشته نمایشگاهی در سلیمانیه عراق برگزار شد که 70 شرکت تعاونی در قالب 42 غرفه در این منطقه به ارائه توانمندی‌های خود پرداختند که تنظیم 43 قرارداد با بازرگانان عراقی در بخش‌های مختلف یکی از دستاوردهای این اقدام بود.
وی افزایش صادرات به اقلیم کردستان را یکی دیگر از پیامدهای برگزاری این نمایشگاه را در ارائه پتانسیل‌ها و ظرفیت‌های استان همدان دانست و گفت: امسال نیز از یک هیئت بلندپایه تجاری از کشور عراق برای حضور در همدان و آشنایی با ظرفیت‌های آن دعوت شده است. سرپرستی این هیئت بازرگانی با “کاک شیخ ‌مصطفی”، رئیس اتحادیه صادرکنندگان و واردکنندگان اقلیم کردستان عراق است.
برچسب: ::..


نظرات بینندگان


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/iiedagov/domains/iieda.gov.ir/public_html/wp-content/themes/iieda-4/comments.php:104 Stack trace: #0 /home/iiedagov/domains/iieda.gov.ir/public_html/wp-includes/comment-template.php(1550): require() #1 /home/iiedagov/domains/iieda.gov.ir/public_html/wp-content/themes/iieda-4/single.php(183): comments_template() #2 /home/iiedagov/domains/iieda.gov.ir/public_html/wp-includes/template-loader.php(106): include('/home/iiedagov/...') #3 /home/iiedagov/domains/iieda.gov.ir/public_html/wp-blog-header.php(19): require_once('/home/iiedagov/...') #4 /home/iiedagov/domains/iieda.gov.ir/public_html/index.php(17): require('/home/iiedagov/...') #5 {main} thrown in /home/iiedagov/domains/iieda.gov.ir/public_html/wp-content/themes/iieda-4/comments.php on line 104