صفحه نخست

تماس با ما

لینک ها

 

امضای دو قرارداد تقویت برق با ترکیه

  ارسال شده در تاریخ: 13 می 2012 | ساعت 19:43 | کد خبر: 1958 | بازدید: 410

وزارت برق اعلام کرد، با یک شرکت ترکیه ای دو قرارداد به مبلغ 12 میلیون دلار به منظور تامین توازن عایق و لوازم جانبی برای این وزارتخانه امضا کرده است.

وزارت برق اعلام کرد، با یک شرکت ترکیه ای دو قرارداد به مبلغ 12 میلیون دلار به منظور تامین توازن عایق و لوازم جانبی برای این وزارتخانه امضا کرده است.
مصعب مدرس، سخنگوی وزارت برق عراق گفت: وزارت برق با شرکت شارا ترکیه دو قرارداد امضا کرده است که اولین قرارداد به منظور تامین توازن عایق و لوازم جانبی برای خط واردات انرژی (کرخه – عماره) به قیمت یک میلیون و 500 هزار دلار است که قرار است طی شش ماه انجام شود.
قرارداد دوم نیز به منظور تامین توازن عایق و لوازم جانبی برای خطوط 400 و 132 کیلو ولت به مبلغ 10 میلیون و پانصد هزار دلار است که این قرارداد نیز باید شش ماه اجرا شود.
برچسب: ::..


نظرات بینندگان


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/iiedagov/domains/iieda.gov.ir/public_html/wp-content/themes/iieda-4/comments.php:104 Stack trace: #0 /home/iiedagov/domains/iieda.gov.ir/public_html/wp-includes/comment-template.php(1550): require() #1 /home/iiedagov/domains/iieda.gov.ir/public_html/wp-content/themes/iieda-4/single.php(183): comments_template() #2 /home/iiedagov/domains/iieda.gov.ir/public_html/wp-includes/template-loader.php(106): include('/home/iiedagov/...') #3 /home/iiedagov/domains/iieda.gov.ir/public_html/wp-blog-header.php(19): require_once('/home/iiedagov/...') #4 /home/iiedagov/domains/iieda.gov.ir/public_html/index.php(17): require('/home/iiedagov/...') #5 {main} thrown in /home/iiedagov/domains/iieda.gov.ir/public_html/wp-content/themes/iieda-4/comments.php on line 104