صفحه نخست

تماس با ما

لینک ها

 

همکاری سازمان ملل و عراق در طرح توسعه ملی

  ارسال شده در تاریخ: 9 می 2012 | ساعت 0:06 | کد خبر: 1944 | بازدید: 348

سازمان ملل متحد اعلام کرد که با وزارت خانه های عراق همکاری می کند و در رأس این همکاری، طرح توسعه ملی جدید برای عراق است.

سازمان ملل متحد اعلام کرد که با وزارت خانه های عراق همکاری می کند و در رأس این همکاری، طرح توسعه ملی جدید برای عراق است.
یه گزارش سایت اینترنتی شفق، دولت عراق مبلغ 186 میلیارد دلار برای اجرای برنامه پنج ساله در نظر گرفته که 100 میلیارد آن از بودجه و 86 میلیارد آن از طرحهای سرمایه گذاری خارجی و داخلی تامین می شود.
پیتر باتشیلور، مدیر برنامه توسعه سازمان ملل در عراق گفت: سازمان ملل متحد با وزارت خانه های عراق همکاری می کند تا طرح توسعه ملی را اجرا کنند.
برچسب: ::..


نظرات بینندگان


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/iiedagov/domains/iieda.gov.ir/public_html/wp-content/themes/iieda-4/comments.php:104 Stack trace: #0 /home/iiedagov/domains/iieda.gov.ir/public_html/wp-includes/comment-template.php(1550): require() #1 /home/iiedagov/domains/iieda.gov.ir/public_html/wp-content/themes/iieda-4/single.php(183): comments_template() #2 /home/iiedagov/domains/iieda.gov.ir/public_html/wp-includes/template-loader.php(106): include('/home/iiedagov/...') #3 /home/iiedagov/domains/iieda.gov.ir/public_html/wp-blog-header.php(19): require_once('/home/iiedagov/...') #4 /home/iiedagov/domains/iieda.gov.ir/public_html/index.php(17): require('/home/iiedagov/...') #5 {main} thrown in /home/iiedagov/domains/iieda.gov.ir/public_html/wp-content/themes/iieda-4/comments.php on line 104