صفحه نخست

تماس با ما

لینک ها

 

برنامه ریزی عراق برای خرید برق از ترکیه

  ارسال شده در تاریخ: 9 می 2012 | ساعت 0:03 | کد خبر: 1939 | بازدید: 326

اقلیم کردستان و دولت عراق در نظر دارند پروژه انتقال برق از ترکیه به اقلیم کردستان و استان موصل در تابستان اجرایی شود.

اقلیم کردستان و دولت عراق در نظر دارند پروژه انتقال برق از ترکیه به اقلیم کردستان و استان موصل در تابستان اجرایی شود.
به گزارش کردپرس،یاسین شیخ ابوبکر ماوتی، وزیر الکتریسیته با هیئتی از وزارت برق در بغداد در ساختمان وزارت برق اقلیم دیدار کرد.
در این دیدار، وزارت برق اقلیم آمادگی خود را برای تسهیل احداث خط انتقال برق از اقلیم به استان موصل اعلام کرد. چهار شرکت ترکی مسئولیت احداث خط انتقال برق از ترکیه به اقلیم کردستان و موصل را بر عهده دارند. این پرژوه که قرار است تا تابستان امسال اجرایی شود، 50 درصد آن به اقلیم کردستان و 50 درصد دیگر به استان موصل اختصاص دارد.
برچسب: ::..


نظرات بینندگان


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/iiedagov/domains/iieda.gov.ir/public_html/wp-content/themes/iieda-4/comments.php:104 Stack trace: #0 /home/iiedagov/domains/iieda.gov.ir/public_html/wp-includes/comment-template.php(1550): require() #1 /home/iiedagov/domains/iieda.gov.ir/public_html/wp-content/themes/iieda-4/single.php(183): comments_template() #2 /home/iiedagov/domains/iieda.gov.ir/public_html/wp-includes/template-loader.php(106): include('/home/iiedagov/...') #3 /home/iiedagov/domains/iieda.gov.ir/public_html/wp-blog-header.php(19): require_once('/home/iiedagov/...') #4 /home/iiedagov/domains/iieda.gov.ir/public_html/index.php(17): require('/home/iiedagov/...') #5 {main} thrown in /home/iiedagov/domains/iieda.gov.ir/public_html/wp-content/themes/iieda-4/comments.php on line 104