صفحه نخست

تماس با ما

لینک ها

 

بازدید استاندار میسان عراق از بیمارستان میلاد

  ارسال شده در تاریخ: 17 آوریل 2012 | ساعت 20:23 | کد خبر: 1910 | بازدید: 275

استاندار میسان عراق در بازدید از بیمارستان میلاد تهران، بر همكاری های دو جانبه پزشكی میان دو كشور ایران و عراق تاكید كرد.

استاندار میسان عراق در بازدید از بیمارستان میلاد تهران، بر همكاری های دو جانبه پزشكی میان دو كشور ایران و عراق تاكید كرد.
علی دوای لازم در این دیدار با بیان این كه نیاز به همكاری با مراكزی مانند بیمارستان میلاد در عراق احساس می شود، اظهار داشت: نیاز مبرمی به نیروی انسانی ماهر، دارو و توسعه فضاهای پزشكی و درمانی داریم و مطمئن هستیم كه دولت ایران و بویژه مجموعه بیمارستان میلاد می تواند در خصوص مسایل درمانی و پزشكی ما را یاری كند.
وی گفت: می توانیم كادر پزشكی میسان عراق را به تهران اعزام كنیم تا به علم روز پزشكی آگاه شوند و بتوانیم قراردادی را برای همكاری منعقد كنیم.
برچسب: ::..


نظرات بینندگان


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/iiedagov/domains/iieda.gov.ir/public_html/wp-content/themes/iieda-4/comments.php:104 Stack trace: #0 /home/iiedagov/domains/iieda.gov.ir/public_html/wp-includes/comment-template.php(1550): require() #1 /home/iiedagov/domains/iieda.gov.ir/public_html/wp-content/themes/iieda-4/single.php(183): comments_template() #2 /home/iiedagov/domains/iieda.gov.ir/public_html/wp-includes/template-loader.php(106): include('/home/iiedagov/...') #3 /home/iiedagov/domains/iieda.gov.ir/public_html/wp-blog-header.php(19): require_once('/home/iiedagov/...') #4 /home/iiedagov/domains/iieda.gov.ir/public_html/index.php(17): require('/home/iiedagov/...') #5 {main} thrown in /home/iiedagov/domains/iieda.gov.ir/public_html/wp-content/themes/iieda-4/comments.php on line 104