صفحه نخست

تماس با ما

لینک ها

 

سفر وزیر آموزش و پرورش ایران به عراق

  ارسال شده در تاریخ: 15 آوریل 2012 | ساعت 19:01 | کد خبر: 1884 | بازدید: 299

وزیر آموزش و پرورش بعد از ظهر یکشنبه در راس هیاتی از این وزارتخانه به عراق سفر می کند.

وزیر آموزش و پرورش بعد از ظهر یکشنبه در راس هیاتی از این وزارتخانه به عراق سفر می کند.
در این سفر، تفاهم نامه همکاری آموزش و پرورش جمهوری اسلامی ایران و عراق امضا می شود. بر اساس این تفاهم نامه، همکاری های آموزشی دو کشور افزایش می یابد.
زمینه سازی برای ساخت مراکز آموزشی ایرانی در شهرهای مختلف عراق از دیگر محورهای این تفاهم نامه است. همچنین در این سفر، مدرسه ایرانی که با سرمایه گذاری خیر ایرانی در نجف اشرف ساخته شده است، به بهره برداری می رسد.
برچسب: ::..


نظرات بینندگان


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/iiedagov/domains/iieda.gov.ir/public_html/wp-content/themes/iieda-4/comments.php:104 Stack trace: #0 /home/iiedagov/domains/iieda.gov.ir/public_html/wp-includes/comment-template.php(1550): require() #1 /home/iiedagov/domains/iieda.gov.ir/public_html/wp-content/themes/iieda-4/single.php(183): comments_template() #2 /home/iiedagov/domains/iieda.gov.ir/public_html/wp-includes/template-loader.php(106): include('/home/iiedagov/...') #3 /home/iiedagov/domains/iieda.gov.ir/public_html/wp-blog-header.php(19): require_once('/home/iiedagov/...') #4 /home/iiedagov/domains/iieda.gov.ir/public_html/index.php(17): require('/home/iiedagov/...') #5 {main} thrown in /home/iiedagov/domains/iieda.gov.ir/public_html/wp-content/themes/iieda-4/comments.php on line 104