صفحه نخست

تماس با ما

لینک ها

 

دیدار دبیر ستاد توسعه اقتصادی ایران و عراق با استاندار کرمانشاه

  ارسال شده در تاریخ: 15 آوریل 2012 | ساعت 18:49 | کد خبر: 1882 | بازدید: 329

در راستای توسعه تجارت بین کرمانشاه و عراق، دبیر ستاد توسعه اقتصادی ایران و عراق با استاندار کرمانشاه دیدار کرد.

در راستای توسعه تجارت بین کرمانشاه و عراق، دبیر ستاد توسعه اقتصادی ایران و عراق با استاندار کرمانشاه دیدار کرد.
دادوش هاشمی در این دیدار با بیان اینکه کرمانشاه در توسعه اقتصادی کشور تأثیرگذار است، گفت: اجرا و احداث امکانات و شرایط مناسب در 2 منطقه ویژه اقتصادی استان از جمله مرزهای پرویزخان و خسروی را در دست اقدام داریم که در سفر مقام معظم رهبری به استان اعتبارات مناسبی جهت توسعه آن‌ها اختصاص یافت.
استاندار کرمانشاه برقراری خط هوایی کرمانشاه ـ نجف اشرف، کرمانشاه ـ سلیمانیه و احداث بزرگراه کربلا را از جمله اقدامات صورت گرفته در راستای توسعه تجاری و اقتصادی کرمانشاه با کشور عراق عنوان کرد.
حسن کاظمی قمی، دبیر ستاد توسعه اقتصادی ایران و عراق نیز در این دیدار گفت: استان کرمانشاه دارای شرایط خوبی برای توسعه اقتصادی و تجاری با کشور عراق بوده و ما تمام تلاش خود را برای گسترش سطح همکاری کرمانشاه با کشور عراق به کار خواهیم گرفت.
گفتنی‌است، در این دیدار مقرر شد که بازارچه تیله‌کوه فعال شود و زمینه تردد و ورود و خروج یک‌سره اتوبوس‌های حامل زائران عتبات عالیات فراهم شود.
در این دیدار همچنین مقرر شد که با توجه به حجم بالای صادرات در مرز رسمی پرویزخان، کارها و برنامه‌های در دست اقدام در راستای توسعه این مرز تسریع و هرچه زودتر دنبال و پیگیری شوند.
برچسب: ::..


نظرات بینندگان


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/iiedagov/domains/iieda.gov.ir/public_html/wp-content/themes/iieda-4/comments.php:104 Stack trace: #0 /home/iiedagov/domains/iieda.gov.ir/public_html/wp-includes/comment-template.php(1550): require() #1 /home/iiedagov/domains/iieda.gov.ir/public_html/wp-content/themes/iieda-4/single.php(183): comments_template() #2 /home/iiedagov/domains/iieda.gov.ir/public_html/wp-includes/template-loader.php(106): include('/home/iiedagov/...') #3 /home/iiedagov/domains/iieda.gov.ir/public_html/wp-blog-header.php(19): require_once('/home/iiedagov/...') #4 /home/iiedagov/domains/iieda.gov.ir/public_html/index.php(17): require('/home/iiedagov/...') #5 {main} thrown in /home/iiedagov/domains/iieda.gov.ir/public_html/wp-content/themes/iieda-4/comments.php on line 104