صفحه نخست

تماس با ما

لینک ها

 

پیشنهاد سرمایه گذاری مالزی به عراق در زمینه برق

  ارسال شده در تاریخ: 9 آوریل 2012 | ساعت 9:58 | کد خبر: 1861 | بازدید: 300

شرکتهای مالیزیایی به عراق پیشنهاد دادند که سرمایه گذاری در زمینه برق را به این کشور واگذار کند تا تکنولوژی خود را به عراق انتقال دهند.

شرکتهای مالیزیایی به عراق پیشنهاد دادند که سرمایه گذاری در زمینه برق را به این کشور واگذار کند تا تکنولوژی خود را به عراق انتقال دهند.

مصعب مدرس، سخنگوی وزارت برق گفت: هیئت اعزامی مالزی خدمات مشاوره ای خود در زمینه راه اندازی، کنترل و مدیریت مراکز در بخش برق را ارایه کرده است.

وی افزود: شرکت تاناکا خدماتی در زمینه آموزش و بروز رسانی و همچنین راه اندازی و تعمیرات را ارایه کرد؛ ضمن اینکه مجموعه ای از شرکتهای مالزیایی آمادگی خود برای ارایه خدماتی مانند کارتهای هوشمند مورد استفاده در بخش توزیع در مالزی را اعلام کردند.
برچسب: ::..


نظرات بینندگان


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/iiedagov/domains/iieda.gov.ir/public_html/wp-content/themes/iieda-4/comments.php:104 Stack trace: #0 /home/iiedagov/domains/iieda.gov.ir/public_html/wp-includes/comment-template.php(1550): require() #1 /home/iiedagov/domains/iieda.gov.ir/public_html/wp-content/themes/iieda-4/single.php(183): comments_template() #2 /home/iiedagov/domains/iieda.gov.ir/public_html/wp-includes/template-loader.php(106): include('/home/iiedagov/...') #3 /home/iiedagov/domains/iieda.gov.ir/public_html/wp-blog-header.php(19): require_once('/home/iiedagov/...') #4 /home/iiedagov/domains/iieda.gov.ir/public_html/index.php(17): require('/home/iiedagov/...') #5 {main} thrown in /home/iiedagov/domains/iieda.gov.ir/public_html/wp-content/themes/iieda-4/comments.php on line 104