صفحه نخست

تماس با ما

لینک ها

 

نشست مشترک مسئولان اتاق بازرگانی استان اردبیل با فعالان اقتصادی عراق

  ارسال شده در تاریخ: 9 آوریل 2012 | ساعت 9:23 | کد خبر: 1857 | بازدید: 313

با هدف توسعه و گسترش همکاری‌های اقتصادی ایران و عراق، مسئولان اتاق بازرگانی استان اردبیل در نشست با فعالان اقتصادی عراق راه‌های گسترش این همکاری‌ها را بررسی کردند.

با هدف توسعه و گسترش همکاری‌های اقتصادی ایران و عراق، مسئولان اتاق بازرگانی استان اردبیل در نشست با فعالان اقتصادی عراق راه‌های گسترش این همکاری‌ها را بررسی کردند.
در این نشست روز شنبه با هدف دستیابی به راهکار‌های مناسب برای گسترش روابط اقتصادی استان اردبیل با کشور عراق در شهر اردبیل برگزار شد، بر توسعه روابط اقتصادی و افزایش حجم صادرات بین عراق و اردبیل تاکید شد.
سرکنسول جمهوری اسلامی ایران در اقلیم کردستان عراق در این نشست گفت: بیش از 73 درصد صادرات ایران به عراق از اقلیم کردستان انجام می‌شود.
سید ‌عظیم حسینی گفت: زمینه برای فعالیت‌های اقتصادی ایران در کشور عراق مناسب و مساعد است و باید از این فرصت به دست آمده استفاده کنیم تا مبادلات تجاری خود را افزایش دهیم.
برچسب: ::..


نظرات بینندگان


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/iiedagov/domains/iieda.gov.ir/public_html/wp-content/themes/iieda-4/comments.php:104 Stack trace: #0 /home/iiedagov/domains/iieda.gov.ir/public_html/wp-includes/comment-template.php(1550): require() #1 /home/iiedagov/domains/iieda.gov.ir/public_html/wp-content/themes/iieda-4/single.php(183): comments_template() #2 /home/iiedagov/domains/iieda.gov.ir/public_html/wp-includes/template-loader.php(106): include('/home/iiedagov/...') #3 /home/iiedagov/domains/iieda.gov.ir/public_html/wp-blog-header.php(19): require_once('/home/iiedagov/...') #4 /home/iiedagov/domains/iieda.gov.ir/public_html/index.php(17): require('/home/iiedagov/...') #5 {main} thrown in /home/iiedagov/domains/iieda.gov.ir/public_html/wp-content/themes/iieda-4/comments.php on line 104