صفحه نخست

تماس با ما

لینک ها

 

تولید نفت میدان مجنون عراق امسال به 175 هزار بشکه می رسد

  ارسال شده در تاریخ: 14 فوریه 2012 | ساعت 12:20 | کد خبر: 1765 | بازدید: 414

رئیس شرکت نفت جنوب عراق تاکید کرد، میزان تولید نفت از میدان مجنون عراق تا ماه اوت به بیش از 175 هزار بشکه در روز خواهد رسید.

رئیس شرکت نفت جنوب عراق تاکید کرد، میزان تولید نفت از میدان مجنون عراق تا ماه اوت به بیش از 175 هزار بشکه در روز خواهد رسید.

مهدی بادی در مصاحبه با رویترز تصریح کرد: ظرفیت تولید میدان مجنون هم اکنون 54 هزار بشکه در روز است که با توسعه این میدان نفتی از سوی شرکت رویال داچ شل، این رقم تا ماه اوت به بیش از 175 هزار بشکه در روز خواهد رسید.

وی افزود: تا کنون 500 میلیون دلار برای توسعه این میدان نفتی سرمایه گذاری شده است، ولی این رقم می تواند به بیش از 25 میلیارد دلار تا 20 سال آینده افزایش یابد.

میدان نفتی مجنون با 12.6 میلیارد بشکه ذخایر قابل استحصال یکی از مهمترین و بزرگترین میدانهای نفتی عراق به شمار می رود که شرکتهای شل و پتروناس مالزی پیمانکاران اصلی این پروژه به شمار می روند و باید برای تامین هزینه های مربوط به اجرای این پروژه ظرفیت تولید نفت از میدان مجنون را به 175 هزار بشکه در روز برسانند.
برچسب: ::..


نظرات بینندگان


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/iiedagov/domains/iieda.gov.ir/public_html/wp-content/themes/iieda-4/comments.php:104 Stack trace: #0 /home/iiedagov/domains/iieda.gov.ir/public_html/wp-includes/comment-template.php(1550): require() #1 /home/iiedagov/domains/iieda.gov.ir/public_html/wp-content/themes/iieda-4/single.php(183): comments_template() #2 /home/iiedagov/domains/iieda.gov.ir/public_html/wp-includes/template-loader.php(106): include('/home/iiedagov/...') #3 /home/iiedagov/domains/iieda.gov.ir/public_html/wp-blog-header.php(19): require_once('/home/iiedagov/...') #4 /home/iiedagov/domains/iieda.gov.ir/public_html/index.php(17): require('/home/iiedagov/...') #5 {main} thrown in /home/iiedagov/domains/iieda.gov.ir/public_html/wp-content/themes/iieda-4/comments.php on line 104