صفحه نخست

تماس با ما

لینک ها

 

احداث فرودگاه دهوک توسط کره ای ها

  ارسال شده در تاریخ: 8 فوریه 2012 | ساعت 16:27 | کد خبر: 1752 | بازدید: 314

شرکت انچوین کره جنوبی قراردادی به مبلغ 9 میلیون و سیصد هزار دلار امضاء کرد که به موجب آن ساخت فرودگاه دهوک را مدیریت خواهد کرد.

شرکت انچوین کره جنوبی قراردادی به مبلغ 9 میلیون و سیصد هزار دلار امضاء کرد که به موجب آن ساخت فرودگاه دهوک را مدیریت خواهد کرد.

به گزارش کردپرس، استانداری دهوک به این شرکت کره ای مأموریت داده تا بررسی های لازم برای مدیریت طرح سه ساله ساخت فرودگاه دهوک را انجام دهد.

بر اساس این قرارداد، شرکت کره ای بر ساخت زیربناهای فرودگاه، احداث باندها و ساختمانهای جانبی، مدیریت نیروی انسانی، کیفیت احداث، هزینه و آزمایش کیفیت فرودگاه دهوک نظارت خواهد کرد.

مدیر این شرکت گفت: پروژه مدیریت فرودگاه دهوک دومین پروژه بزرگ این شرکت در خاورمیانه بعد از پروژه فرودگاه اربیل است.

شرکت لبنانی “دارالهاندرسات” که مسئول طراحی و انتخاب پیمانکار برای پروژه مذکور است، از اتمام طراحی های اولیه خبر داده و در حال انتخاب پیمانکار برای ساخت فرودگاه است. فرودگاه مذکور که اولین فرودگاه در استان دهوک است و 200 میلیون دلار برای ساخت آن هزینه می شود، قادر است سالانه پانصد هزار مسافر را جابجا کند.
برچسب: ::..


نظرات بینندگان


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/iiedagov/domains/iieda.gov.ir/public_html/wp-content/themes/iieda-4/comments.php:104 Stack trace: #0 /home/iiedagov/domains/iieda.gov.ir/public_html/wp-includes/comment-template.php(1550): require() #1 /home/iiedagov/domains/iieda.gov.ir/public_html/wp-content/themes/iieda-4/single.php(183): comments_template() #2 /home/iiedagov/domains/iieda.gov.ir/public_html/wp-includes/template-loader.php(106): include('/home/iiedagov/...') #3 /home/iiedagov/domains/iieda.gov.ir/public_html/wp-blog-header.php(19): require_once('/home/iiedagov/...') #4 /home/iiedagov/domains/iieda.gov.ir/public_html/index.php(17): require('/home/iiedagov/...') #5 {main} thrown in /home/iiedagov/domains/iieda.gov.ir/public_html/wp-content/themes/iieda-4/comments.php on line 104