صفحه نخست

تماس با ما

لینک ها

 

ابلاغ قرارداد 150 میلیون دلاری ساخت مسکن به کی.پی.آی توسط وزیر مسکن عراق

  ارسال شده در تاریخ: 29 ژانویه 2012 | ساعت 23:45 | کد خبر: 1708 | بازدید: 390

در پی تایید کمیسیون ویژه دولت عراق، قرارداد ساخت 5000 واحد مسکونی در شهرهای بصره، ناصریه و میسان از سوی وزیر مسکن و ساختمان عراق به شرکت ایرانی کی.پی.آی ابلاغ شد.

در پی تایید کمیسیون ویژه دولت عراق، قرارداد ساخت 5000 واحد مسکونی در شهرهای بصره، ناصریه و میسان از سوی وزیر مسکن و ساختمان عراق به شرکت ایرانی کی.پی.آی ابلاغ شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت کی.پی آی، این شرکت با شرکت در مناقصه بین المللی که با حضور شرکتهایی از ترکیه، لبنان، عراق و ایران برگزار شد، به عنوان برنده نهایی اعلام گردید.

کیوان خسروی، مدیرعامل شرکت کی.پی.آی در این رابطه گفت: ارزش این قرارداد 150 میلیون دلار و مدت اجرای آن 15ماه است.

وی افزود: این پروژه اولین همکاری بخش خصوصی ایران با دولت عراق در زمینه ساخت مسکن انبوه بوده و باتوجه به اجرای این طرح در هورهای سه استان ذکر شده که محل اقامت عشایر مستضعف عراق می باشد، می تواند تاثیرات فرهنگی قابل ملاحظه ای در حوزه تحکیم مناسبات دو کشور بدنبال داشته باشد.

وی با اشاره به پایان یافتن مراحل حقوقی عقد قرارداد طی 15 روز آینده اظهار داشت: با امضاء قرارداد نهایی و تحویل زمین از سوی وزارت مسکن عراق که حداکثر تا اواسط ماه میلادی آینده انجام می شود، عملیات اجرایی پروژه به صورت همزمان در سه استان آغاز خواهد شد.
برچسب: ::..


نظرات بینندگان


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/iiedagov/domains/iieda.gov.ir/public_html/wp-content/themes/iieda-4/comments.php:104 Stack trace: #0 /home/iiedagov/domains/iieda.gov.ir/public_html/wp-includes/comment-template.php(1550): require() #1 /home/iiedagov/domains/iieda.gov.ir/public_html/wp-content/themes/iieda-4/single.php(183): comments_template() #2 /home/iiedagov/domains/iieda.gov.ir/public_html/wp-includes/template-loader.php(106): include('/home/iiedagov/...') #3 /home/iiedagov/domains/iieda.gov.ir/public_html/wp-blog-header.php(19): require_once('/home/iiedagov/...') #4 /home/iiedagov/domains/iieda.gov.ir/public_html/index.php(17): require('/home/iiedagov/...') #5 {main} thrown in /home/iiedagov/domains/iieda.gov.ir/public_html/wp-content/themes/iieda-4/comments.php on line 104