صفحه نخست

تماس با ما

لینک ها

 

اعلام آمادگی بانک توسعه صادرات برای تامین مالی پرو‍‍ژه های زیربنایی عراق

  ارسال شده در تاریخ: 24 ژانویه 2012 | ساعت 8:48 | کد خبر: 1679 | بازدید: 298

بانك توسعه صادرات ايران آمادگي دارد طرح هاي طولاني و زمان بر را در شهر نجف با نرخ هاي سود پايين تامين مالي كند.

بانك توسعه صادرات ايران آمادگي دارد طرح هاي طولاني و زمان بر را در شهر نجف با نرخ هاي سود پايين تامين مالي كند.
حسين عيوضلو، عضو هیات مدیره بانک توسعه صادرات ایران در دیدار با عدنان الزوفی، استاندار نجف، از آمادگی این بانک برای تامین مالی پروژه های زیربنایی عراق خبر داد.

در اين ديدار كه در ساختمان مركزي اين بانك در تهران برگزار شد، وی با اشاره به اهميت شهرهاي نجف و كربلا گفت: بانك توسعه صادرات به عنوان اگزيم بانك ايران و با سرمايه 2 ميليارد دلار آمادگي اعطاي اعتبار به كشور عراق را دارد در صورتي كه پيمانكاران ايراني در آنجا فعال باشند.

وي افزود: البته اعطاي اعتبار و تامين مالي پروژه ها نياز به همكاري هاي بانكي هم دارد و بانك هم آمادگي همكاري متقابل در اين زمينه را دارد.

وي با بيان اينكه بانك توسعه صادرات يك بانك توسعه اي است و با بانك تجاري فرق دارد خاطرنشان كرد: بانك توسعه صادرات ايران آمادگي دارد طرح هاي طولاني و زمان بر را در شهر نجف با نرخ هاي سود پايين تامين مالي كند.

عيوضلو ادامه داد: در ايران هولدينگ هاي بزرگ بخش خصوصي وجود دارد و با همكاري اينها مي توانيم طرح هاي ويژه اي را در نجف اجرا كنيم، اما راه تمام تعامل هاي اقتصادي به سيستم بانكي ختم مي شود و ما روش هاي متعددي را براي همكاري هاي بانكي و سرمايه گذاري مي توانيم پيشنهاد كنيم.
برچسب: ::..


نظرات بینندگان


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/iiedagov/domains/iieda.gov.ir/public_html/wp-content/themes/iieda-4/comments.php:104 Stack trace: #0 /home/iiedagov/domains/iieda.gov.ir/public_html/wp-includes/comment-template.php(1550): require() #1 /home/iiedagov/domains/iieda.gov.ir/public_html/wp-content/themes/iieda-4/single.php(183): comments_template() #2 /home/iiedagov/domains/iieda.gov.ir/public_html/wp-includes/template-loader.php(106): include('/home/iiedagov/...') #3 /home/iiedagov/domains/iieda.gov.ir/public_html/wp-blog-header.php(19): require_once('/home/iiedagov/...') #4 /home/iiedagov/domains/iieda.gov.ir/public_html/index.php(17): require('/home/iiedagov/...') #5 {main} thrown in /home/iiedagov/domains/iieda.gov.ir/public_html/wp-content/themes/iieda-4/comments.php on line 104