صفحه نخست

تماس با ما

لینک ها

 

تعویق یک ماهه دور چهارم مناقصه‌های نفتی عراق

  ارسال شده در تاریخ: 8 ژانویه 2012 | ساعت 10:18 | کد خبر: 1593 | بازدید: 436

چهارمین دور مناقصه‌های نفتی عراق که قرار بود در مارس سال 2012 برگزار شود، به زمان دیگری موکول شد.

چهارمین دور مناقصه‌های نفتی عراق که قرار بود در مارس سال 2012 برگزار شود، به زمان دیگری موکول شد.
به گزارش پایگاه خبری داوجونز ، عبدالمهدی العمیدی، رئیس اداره قراردادها و مجوزهای وزارت نفت عراق اعلام کرد: چهارمین دور مناقصه های نفتی عراق با یک ماه تاخیر در روزهای 11 و 12 ماه آوریل سال 2012 برگزار خواهد شد. پیش تر قرار بود این دور از مناقصه‌های نفت و گاز عراق در روزهای 7 و 8 ماه مارس آینده (17 و 18 اسفند) برگزار شود.
وی افزود: در پاسخ به درخواست شرکت‌های علاقه‌مند تصمیم گرفتیم برگزاری این دور از مناقصه‌ها را به تعویق بیاندازیم تا زمان بیشتری برای مطالعه شرایط و نمونه پیش‌نویس قرارداد توسعه این میدان‌های نفت و گاز داشته باشند.
العمیدی گفت: 37 شرکت بین‌المللی به همراه برخی از شرکت‌های بزرگ نفتی جهان دستمزد حضور در دور چهارم مناقصه‌های عراق را پرداخت و اطلاعات و داده های مربوط به توسعه 12 بلوک نفت و گاز این کشور را خریداری کرده‌اند.
گفتنی است، حدود 46 شرکت واجد شرایط برای حضور در دور چهارم مناقصه‌های نفت و گاز عراق هستند. هفت میدان نفتی و 5 میدان گازی عراق در منطقه ای به وسعت 80 هزار و 700 کیلومتر مربع قرار دارند. این میدان ها دارای 10 میلیارد بشکه نفت خام و 29 میلیارد مترمکعب گاز هستند.
برچسب: ::..


نظرات بینندگان


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/iiedagov/domains/iieda.gov.ir/public_html/wp-content/themes/iieda-4/comments.php:104 Stack trace: #0 /home/iiedagov/domains/iieda.gov.ir/public_html/wp-includes/comment-template.php(1550): require() #1 /home/iiedagov/domains/iieda.gov.ir/public_html/wp-content/themes/iieda-4/single.php(183): comments_template() #2 /home/iiedagov/domains/iieda.gov.ir/public_html/wp-includes/template-loader.php(106): include('/home/iiedagov/...') #3 /home/iiedagov/domains/iieda.gov.ir/public_html/wp-blog-header.php(19): require_once('/home/iiedagov/...') #4 /home/iiedagov/domains/iieda.gov.ir/public_html/index.php(17): require('/home/iiedagov/...') #5 {main} thrown in /home/iiedagov/domains/iieda.gov.ir/public_html/wp-content/themes/iieda-4/comments.php on line 104