صفحه نخست

تماس با ما

لینک ها

 

اختصاص 250 میلیون دلار برای اجرای پروژه های عراق با شركای خارجی

  ارسال شده در تاریخ: 16 نوامبر 2011 | ساعت 23:32 | کد خبر: 1410 | بازدید: 313

مسئول برنامه توسعه سازمان ملل متحد در عراق اعلام كرد كه این كشور 250 میلیون دلار برای تامین هزینه پروژه های مشترك خود با شركای بین المللی در سال 2012 میلادی اختصاص داده است.

مسئول برنامه توسعه سازمان ملل متحد در عراق اعلام كرد كه این كشور 250 میلیون دلار برای تامین هزینه پروژه های مشترك خود با شركای بین المللی در سال 2012 میلادی اختصاص داده است.

به گزارش خبرگزاری فرانسه، پیتر بچلر گفت: عراق در بودجه سال آینده خود، 250 میلیون دلار به تامین منابع مالی پروژه های مشترك اختصاص داد، اما این بند از بودجه هنوز به تصویب مجلس نرسیده است.

وی هدف از این اقدام را ایجاد پروژه های مشترك دولت با سازمان ملل و دیگر شركای بین المللی دانست و افزود: این اتفاقی منحصر به فرد است و اغلب دولت ها این كار را نمی كنند. تنها از سازمان ملل یا بانك جهانی انتظار دارند تا هزینه پروژه ها را تامین كنند.

بچلر یادآور شد، برنامه توسعه سازمان ملل متحد همچنین یكصد میلیون دلار از بودجه خود را در سال آینده در عراق هزینه خواهد كرد كه سه عرصه كلی برای این منابع در نظر گرفته شده است. این عرصه ها شامل فقرزدایی در عراق است، زیرا بیش از 23 درصد از مردم این كشور در فقر مطلق زندگی می كنند. قلمروی دیگر، تلاش برای تحرك اقتصادی این كشور و به ویژه بخش خصوصی به منظور ایجاد فرصت های شغلی است، زیرا دولت هرگز نمی تواند افراد كافی را به كار بگیرد و همه عراقی ها در بخش دولتی مشغول كار شوند. حوزه سوم، اقدامات دولتی ما و اصلاح موسسات خاص از جمله بخش خصوصی است تا به شیوه فعال تری عمل كند كه در قالب خدمت رسانی با كیفیت به مردم عراق با نقصان هایی روبه رو است.
برچسب: ::..


نظرات بینندگان


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/iiedagov/domains/iieda.gov.ir/public_html/wp-content/themes/iieda-4/comments.php:104 Stack trace: #0 /home/iiedagov/domains/iieda.gov.ir/public_html/wp-includes/comment-template.php(1556): require() #1 /home/iiedagov/domains/iieda.gov.ir/public_html/wp-content/themes/iieda-4/single.php(183): comments_template() #2 /home/iiedagov/domains/iieda.gov.ir/public_html/wp-includes/template-loader.php(106): include('/home/iiedagov/...') #3 /home/iiedagov/domains/iieda.gov.ir/public_html/wp-blog-header.php(19): require_once('/home/iiedagov/...') #4 /home/iiedagov/domains/iieda.gov.ir/public_html/index.php(17): require('/home/iiedagov/...') #5 {main} thrown in /home/iiedagov/domains/iieda.gov.ir/public_html/wp-content/themes/iieda-4/comments.php on line 104