صفحه نخست

تماس با ما

لینک ها

 

برنامه ریزی برای برگزاري نمايشگاه توانمندي‌هاي استان کرمانشاه در سليمانيه و ديالي عراق

  ارسال شده در تاریخ: 13 نوامبر 2011 | ساعت 17:36 | کد خبر: 1400 | بازدید: 266

رئيس اتاق بازرگاني و صنايع و معادن استان کرمانشاه گفت: به دنبال برگزاري نمايشگاه توانمندي‌هاي استان در سليمانيه و ديالي عراق هستيم.

رئيس اتاق بازرگاني و صنايع و معادن استان کرمانشاه گفت: به دنبال برگزاري نمايشگاه توانمندي‌هاي استان در سليمانيه و ديالي عراق هستيم.
کيوان کاشفي افزود: سال گذشته نمايشگاه توانمندي‌هاي استان را در سليمانيه عراق برگزار کرديم و امسال نيز برپايي اين نمايشگاه را در تقويم داريم. سال گذشته برپايي نمايشگاه در ديالي عراق را نيز در برنامه داشتيم که به دلايلي از جمله نبود امکانات نمايشگاهي مناسب در اين استان موفق به برپايي آن نشديم. امسال اگر مشکلات برطرف شود، در برنامه داريم که در ديالي عراق نيز نمايشگاه برگزار کنيم.
برچسب: ::..


نظرات بینندگان


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/iiedagov/domains/iieda.gov.ir/public_html/wp-content/themes/iieda-4/comments.php:104 Stack trace: #0 /home/iiedagov/domains/iieda.gov.ir/public_html/wp-includes/comment-template.php(1556): require() #1 /home/iiedagov/domains/iieda.gov.ir/public_html/wp-content/themes/iieda-4/single.php(183): comments_template() #2 /home/iiedagov/domains/iieda.gov.ir/public_html/wp-includes/template-loader.php(106): include('/home/iiedagov/...') #3 /home/iiedagov/domains/iieda.gov.ir/public_html/wp-blog-header.php(19): require_once('/home/iiedagov/...') #4 /home/iiedagov/domains/iieda.gov.ir/public_html/index.php(17): require('/home/iiedagov/...') #5 {main} thrown in /home/iiedagov/domains/iieda.gov.ir/public_html/wp-content/themes/iieda-4/comments.php on line 104