صفحه نخست

تماس با ما

لینک ها

 

اقليم كردستان عراق ورود محصولات كشاورزي از ايران را تسهيل كند

  ارسال شده در تاریخ: 6 نوامبر 2011 | ساعت 0:14 | کد خبر: 1368 | بازدید: 272

رئيس سازمان جهاد كشاورزي كردستان خواستار رفع مشكلات موجود بر سر راه صادرات جوجه يكروزه و سيب زميني به كردستان عراق شد و گفت: در توليد اين دو محصول با مازاد توليد روبرو هستيم و مي توانيم آن را به كردستان عراق صادر كنيم.

رئيس سازمان جهاد كشاورزي كردستان خواستار رفع مشكلات موجود بر سر راه صادرات جوجه يكروزه و سيب زميني به كردستان عراق شد و گفت: در توليد اين دو محصول با مازاد توليد روبرو هستيم و مي توانيم آن را به كردستان عراق صادر كنيم.
محمد ابراهيم حسن نژاد در حاشيه بازديد هياتي از كردستان عراق به سنندج افزود: جوجه يكروزه و سيب زميني استان كردستان به صورت كاملا بهداشتي و پاك توليد مي شود و زمينه براي صادرات آن كاملا فراهم است.
وي با اشاره به اينكه اكنون جوجه يكروزه به صورت قاچاق به كردستان عراق ارسال مي شود، گفت: ما خواستار رفع مشكلات مربوط به صادرات اين محصول هستيم.
وي به مذاكراتي با وزير كشاورزي اقليم كردستان عراق در اين مورد نيز اشاره كرد و اظهار داشت: وزير كشاورزي اقليم قول مساعد در زمينه رفع مشكلات صادرات جوجه يكروزه را داده است. درخواست ما رسميت بخشيدن به صادرات اين محصول است و از مسوولان اقليم كردستان عراق درخواست رفع مشكلات اين بخش را داريم.
وي همچنين با اشاره به توليد سالانه 300 هزار تن سيب زميني در استان كردستان و با تاكيد بر اينكه اين محصول به صورت پاك و با كيفيت توليد مي شود، گفت: در اين زمينه نيز مازاد توليد را داريم و مي توانيم مازاد اين محصول را صادرات كنيم.
برچسب: ::..


نظرات بینندگان


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/iiedagov/domains/iieda.gov.ir/public_html/wp-content/themes/iieda-4/comments.php:104 Stack trace: #0 /home/iiedagov/domains/iieda.gov.ir/public_html/wp-includes/comment-template.php(1556): require() #1 /home/iiedagov/domains/iieda.gov.ir/public_html/wp-content/themes/iieda-4/single.php(183): comments_template() #2 /home/iiedagov/domains/iieda.gov.ir/public_html/wp-includes/template-loader.php(106): include('/home/iiedagov/...') #3 /home/iiedagov/domains/iieda.gov.ir/public_html/wp-blog-header.php(19): require_once('/home/iiedagov/...') #4 /home/iiedagov/domains/iieda.gov.ir/public_html/index.php(17): require('/home/iiedagov/...') #5 {main} thrown in /home/iiedagov/domains/iieda.gov.ir/public_html/wp-content/themes/iieda-4/comments.php on line 104