صفحه نخست

تماس با ما

لینک ها

 

قرارداد واگداری توسعه یک پایانه نفتی عراق به ایتالیا

  ارسال شده در تاریخ: 24 آگوست 2011 | ساعت 0:37 | کد خبر: 1089 | بازدید: 255

عراق قرارداد توسعه تاسیسات یک پایانه صادرات نفت و ساخت یک خط لوله زیردریایی این کشور را به شرکت ایتالیایی سایپم واگذار کرد.

عراق قرارداد توسعه تاسیسات یک پایانه صادرات نفت و ساخت یک خط لوله زیردریایی این کشور را به شرکت ایتالیایی سایپم واگذار کرد.
به گزارش رویترز، مقام های نفتی عراق اعلام کردند: دولت بغداد قرارداد توسعه تاسیسات یک پایانه نفتی عراق و ساخت یک خط لوله زیر دریایی را به ارزش 471 میلیون و 700 هزار دلار به شرکت ایتالیایی سایپم واگذار کرده است.
بر پایه اعلام این منابع، شرکت سایپم یک اسکله شناور پهلوگیری با ظرفیت صادرات روزانه 900 هزار بشکه نفت خام و یک خط لوله به طول 50 کیلومتر برای انتقال نفت از مخازن ذخیره سازی به پایانه های شناور نفتی عراق می سازد. سایپم قرارداد مهندسی، تدارکات و ساخت (یی.پی.سی) توسعه این تاسیسات نفتی عراق را ظرف مدت دوسال بر عهده خواهد داشت. این قرارداد بخشی از فاز دوم پروژه توسعه تاسیسات صادرات نفت عراق به شمار می رود.
برچسب: ::..


نظرات بینندگان


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/iiedagov/domains/iieda.gov.ir/public_html/wp-content/themes/iieda-4/comments.php:104 Stack trace: #0 /home/iiedagov/domains/iieda.gov.ir/public_html/wp-includes/comment-template.php(1550): require() #1 /home/iiedagov/domains/iieda.gov.ir/public_html/wp-content/themes/iieda-4/single.php(183): comments_template() #2 /home/iiedagov/domains/iieda.gov.ir/public_html/wp-includes/template-loader.php(106): include('/home/iiedagov/...') #3 /home/iiedagov/domains/iieda.gov.ir/public_html/wp-blog-header.php(19): require_once('/home/iiedagov/...') #4 /home/iiedagov/domains/iieda.gov.ir/public_html/index.php(17): require('/home/iiedagov/...') #5 {main} thrown in /home/iiedagov/domains/iieda.gov.ir/public_html/wp-content/themes/iieda-4/comments.php on line 104